برخی از مشتریان داخلی ما

به یاد ماندنی ترین مدیران فناوری اطلاعات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

نقش یک مدیرعامل در موفقیت یا عدم موفقیت یک شرکت بر کسی پوشیده نیست. مدیر عامل ها نفوذ خاصی روی شرکت و کارمندانش دارند. آن ها هدف را مشخص می کنند و کمپانی را به سوی آن رهبری می کنند. آن ها برای یک رهبری موفق به سوی یک هدف خوب، باید دائم آمار و ارقام را زیر نظر داشته باشند؛ منابع مالی و انسانی را کنترل کنند و مدیریت زمانی بی نقص داشته باشند. بعلاوه آن ها باید مانند یک مورخ، وقایع و نتایج را ثبت کنند و به خاطر بسپارند. ما هم در این مطلب می خواهیم به ده مدیر عاملی بپردازیم که تاریخ تکنولوژی آن ها را به خاطر خواهد سپرد.


جف بزوز: مدیر عامل آمازون از سال 1995

به یاد ماندنی‌ترین مدیران فناوری

جف بزوز را به خاطر خواهیم سپرد چون توانست بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان را بنا کند. با تأسیس وب سایت آمازون، او توانست به مفهوم خرده فروشی آنلاین، مشروعیت بخشد. در سال2007، کمپانی او Kindle را معرفی کرد که توانست به طور گسترده ای در میان کتاب خوان های الکترونیکی محبوب شده و پرچم دار نسل جدیدی از کتاب خوان های الکترونیکی ارزان قیمت گردد.

نولان بوشنل: مدیر عامل آتاری 1971 تا 1978

به یاد ماندنی‌ترین مدیران فناوری

اگر چه بوشنل بازی های ویدئویی را اختراع نکرد، اما توانست تقاضای عمومی را برای این بازی ها به وجود آورد. او در سال 1971 توانست کمپانی افسانه ای آتاری را پایه گذاری کند. این کمپانی در سال 1976 به شرکت ارتباطات وارنر فروخته شد. هرچند بوشنل، فقط 7 سال


 
LiveZilla Live Help